Apie mus

Lava flow – tai kūrybinė kelionė, įkvėpta prisiminimų ir nutrūktgalviškų idėjų. Tai aistra kūrybai, virtusi šiuolaikiniais rankų darbo aksesuarais pagamintais iš aukščiausios kokybės itališkos augalinio rauginimo odos (daugiau apie odą čia), kur ypatingas dėmesys skiriamas universalumui bei estetiškoms detalėms.

SU TAVIMI. KIEKVIENĄ DIENĄ.

MANO ISTORIJA

Vaikystėje močiutė sakydavo ,,Kam pirkti, jei gali pasigaminti?” Tai, kaip burtažodis, įskiepyjęs manyje siuvimo amatą. Nuo mažų dienų, stebint močiutės aistrą siuvimui, pamažu perėmiau šį amatą ir aš.

Laikui bėgant troškimas išbandyti kažką naujo atvedė prie odos amato kai 2016 m. nusprendžiau sau pasigaminti pirmąją rankinę. Rankinė buvo greitai pastebėta tarp draugių ir taip „iš lūpų į lūpas“ pradėjo sklisti žinia apie mano gaminamus aksesuarus. Daugėjant užsakymų, nusprendžiau savo prekės ženklą pavadinti Lava flow vardu. LAVA – ugnies forma, kuri atspindi mano vardą, o FLOW – kūrybinis proveržis, tekėjimas. Kartu tai – ugnikalnio išsiveržimas, stiprybė, autentiškumas ir galia kurti. Neatsitiktinai visiems gaminiams suteikiu ugnikalnių pavadinimus.

PRODUKTAI

Lava Flow gaminiai sukurti nuotykių ieškotojams, vertinantiems kokybę bei patogumą. Pasižymintys unikaliu dizainu, minimalistine estetika ir paprastumu. Kokybė yra vienas iš svarbiausių aspektų, todėl visi produktai gaminami iš aukščiausios kokybės itališkų medžiagų.

brown_handbag
IMG_9825-2-scaled

TVARUMAS

Nuoširdžiai stengiuosi kurti tvarų prekės ženklą. Savo gaminiams, pakuotėms naudoju tik kruopščiai atrinktas medžiagas iš tiekėjų, kuriems taip pat aktuali tvarumo tema. Nesivaikau sezoninių mados tendencijų. Kuriu ilgaamžius produktus, kurie tinkamai prižiūrimi, gali tarnauti net ir 100 metų. Nuolat ieškau idėjų kaip tausoti gamtą ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Tikiu, kad ir Lava Flow klientai renkasi sąmoningą ir atsakingą vartojimą.

KOMANDA

Ugnė

Founder
The Volcano

Onutė

Seamstress
The Golden hands

Eglė

Marketing
The Agent