Priežiūra

Augalinio rauginimo oda yra natūrali bei organiška gamtos medžiaga, pasižyminti ilgaamžiškumu.

Mūsų naudojama oda

Augalinio rauginimo oda – tai natūrali galvijų oda, kuri yra išdirbta naudojant tik natūralias medžiagas, tokias kaip: aliejai, medžių žievės šaknys ir kt. Augalinio rauginimo išdirbimas yra seniausias žmogui žinomas odos išdirbimo būdas, išlikęs per amžius.

Šiandieninėje aplinkoje tokiu būdu išdirbtų odų yra mažiau nei 10% pasaulio odų, kurios yra naudojamos galanterijos pramonėje. Toks išdirbimas yra atsakingiausias bei brangiausias iš visų odos išdirbimo būdų. Augalinio rauginimo oda linkusi gražiai dėvėtis, tad laikui bėgant ji įgauna dar didesnį žavesį. Žinoma, norint, kad oda tarnautų kuo ilgiau, būtina ją prižiūrėti.

Svarbu paminėti, kad galvijai nėra veisiami dėl odos – jie auginami mėsos pramonei, o mūsų naudojama oda yra tik antrinė žaliava, kuri kitu atveju būtų išmesta bei savaime beįrant darytų neigiamą poveikį aplinkai. Daugiau apie augalinio rauginimo odą rasite čia.

Lava flow produktai pagaminti iš krupščiai atrinktos, sertifikuotos, aukščiausios kokybės, tvariai perdirbtos ir iš etiškai augintų galvijų odos. Kadangi oda yra natūralus produktas, jis gali keisti savo savybes. Štai kodėl odinių gaminių priežiūra yra labai svarbi, jei norite juo džiaugtis kuo ilgiau.

SANDĖLIAVIMAS

Tinkamas odos laikymas yra vienas iš paprasčiausių būdų išvengti žalos bei palaikyti tinkamą gaminio būklę. Venkite odinį gaminį laikyti po tiesioginiais saulės spinduliais ar arti šildytuvų, radiatorių (nuo to oda gali išdžiūti bei sutrūkinėti bei išblukti). Rankinę laikykite medžiaginiame maišelyje, jie leidžia odai kvėpuoti, be to apsaugo nuo braižymosi. Kad rankinė neprarastų formos, rekomenduojame ją pripildyti popieriumi (senais laikraščiais ar kitais popieriaus likučiais).

Odos priežiūra

Laikydamiesi vos kelių paprastų taisyklių, apsaugosite savo gaminį nuo bereikalingo dėvėjimosi bei leisite jam tarnauti ilgiau

Norint pašalinti nešvarumus, geriausia tai daryti drėgna šluoste – pirmiausia rekomenduojame pavalyti mažiau matomoje rankinės vietoje patikrinant, ar drėgmė nepalieka pėdsakų. Šluostei rekomenduojame medvilninį skudurėlį ar tiesiog seną vilnonę kojinę.

Oda laikui bėgant gali išdžiūti. Taigi labai svarbu ją drėkinti. Norėdami išvengti išsausėjimo ir susiraukšlėjimo, užtepkite šiek tiek odos tepalo ant minkšto skudurėlio ir švelniai jį įtrinkite.

Vienas iš mūsų mėgstamiausių odos tepalų yra PALC, kurį galite įsigyti mūsų parduotuvėje ČIA. Natūralios šio balzamo savybės pamaitins odą ir padės išlaikyti jūsų rankinės žavesį.

Jei oda sušlapo, leiskite jai natūraliai išdžiūti. Jokiu būdu odinių gaminių nedžiovinkite plaukų džiovintuvu ar nedėkite ant karšto radiatoriaus.

IMG_6844-2
IMG_6849-2