Pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS

Pristatome visame pasaulyje. Siuntimo paruošimas gali užtrukti 3-5 darbo dienas. Siuntimo kaina priklauso nuo pristatymo vietos:

Siuntimas Lietuvoje:

  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 eurų siunčiant LpExpress arba Omniva paštomatais, kitu atveju siuntimo kaina 3 eurai.
  • Siuntimas kurjeriu 4 eurai.

Kitos šalys:

  • Siuntimas į Europos Sąjungos šalis kainuoja 10 Eur, į kitas pasaulio šalis – 15 Eur. Pristatymas į ES šalis užtrunka iki 14 darbo dienų, o ne ES šalyse – iki 30 darbo dienų (siuntos į ne ES šalis pristatomos per Lietuvos paštą).
  • Dėl kitų pristatymo galimybių kreipkitės ČIA.

Atkreipkite dėmesį, kad šventiniai laikotarpiai (ypač Kalėdų) yra labai užimti siuntų pristatymo įmonėms, todėl negarantuojame, kad siunta Jus pasieks laiku.

GRĄŽINIMAS

Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės (išskyrus individualius užsakymus) gali būti grąžinamos per 14 darbo dienų nuo prekių gavimo datos. Grąžinimo priežasties nurodyti nebūtina. Kad grąžinimas būtų priimtas, prekės turi būti nenaudotos ir su originaliomis etiketėmis bei įpakavimu. Grąžinamus produktus prašome supakuoti tinkamai. Gavę prekes, pinigus pervedame per 14 dienų į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo apmokėta. Jei norite grąžinti prekę, spauskite ČIAarba parašykite mums el. laišką adresu info@lavaflow.lt

Įmonės rekvizitai

Lava Flow prekės ženklas priklauso MB Lava Flow:

Įmonės pavadinimas: MB Lava flow
Įmonės kodas: 305681922
Studijos adresas: Gedimino g. 7-1, Marijampolė, Lietuva
+370 638 27860
info@lavaflow.lt